Умови згоди

Умовні позначення

Інтернет-магазин – сайт, що  має адресу в мережі Інтернет.

Товар - продукція, що представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.

Клієнт – це фізична або юридична особа, яка розмістила Замовлення.

Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнтам.

1. Загальні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином «alster.ua» в особі ФОП "Мартиненко Валерій Анатолійович", ІПН 3157608058 в момент оформлення замовлення.

1.2. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, визначеними цією Угодою. Акцептом даного договору покупцем є розміщення замовлення через сайт Інтернет-магазину «alster.com.ua» або за телефоном, що вказаний на даному сайті.

1.3 Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити товар.

1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, в зв'язку з чим, Клієнт зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Умовах.

2. Оформлення Замовлення

2.1. Для оформлення Замовлення необхідно вказати фактичні контактні координати Клієнта в Інтернет-магазині.

2.2. Продавець не несе відповідальності за достовірність інформації, що надається Клієнтом при оформленні замовлення.

2.3. Замовлення Клієнта може буте оформлене в Інтернет-магазині.

2.4. Після оформлення Замовлення Клієнту надається інформація про очікувану дату передачі Товару Клієнту. Зазначена дата залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного на виробництво Товару.

2.5. Якщо Клієнтом оформлено Замовлення на Товар у кількості, що перевищує наявне на складі у Продавця, Продавець інформує Клієнта шляхом направлення повідомлення по електронній пошті або по телефону, зазначеними Клієнтом при реєстрації, про те коли буде кількість Товару, що бракує. Клієнт має право погодитися прийняти Товар в кількості, що є в наявності у Продавця, або анулювати дану позицію Товару із Замовлення. У разі неотримання відповіді Клієнта протягом 3 днів після повідомлення, Продавець залишає за собою право анулювати даний Товар із Замовлення.

2.6. Товар представлений в каталозі через фото-зразки і текстовий опис, що є власністю Інтернет-магазину «alster.ua».

2.7. Представлені фото-зразки містять один і більше видів товару певного найменування і текстову інформацію: опис, характеристики, розміри, ціна за одиницю продукції, мають відомості про основні споживчі властивості товару

3. Доставка

3.1. Доставка здійснюється транспортними компаніями за рахунок Замовника.

3.2. Доставка Замовлення до транспортної компанії безкоштовно.

3.3. Кінцеві терміни отримання замовлення залежать від адреси та регіону доставки та роботи конкретної служби доставки.

3.4. Відправка замовленого товару по Україні здійснюється протягом 1-3-х робочих днів, при наявності товару на складі, з дня підтвердження замовлення Покупцем. Суботньо - недільні дні і офіційно визнані свята не входять в число робочих днів.

4. Оплата Товару

4.1. Ціна Товару вказується в Інтернет-магазині за одиницю.

4.2. Ціна Товару в Інтернет-магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Клієнтом Товар зміні не підлягає.

4.3. Продавець має право надавати Клієнту знижки на Товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування, що вказані в Інтернет-магазині, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

4.4. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину «alster.ua» протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

4.5. При не надходження коштів Інтернет-магазин «alster.ua» залишає за собою право анулювати замовлення.

4.6. Можлива відправка товару післяплатою ТК, які підтримують цю послугу.

4.7. Ціни на товари нашого інтернет-магазину вказані в гривні.

5. Повернення Товару

5.1. Якщо повернення або обмін товару має місце, то проводиться за рахунок Покупця. Всі витрати на пересилку оплачує Клієнт.

5.2. Товар знижений у ціні або куплений зі знижкою обміну та поверненню не підлягає.

6. Конфіденційність і захист персональної інформації

6.1. При реєстрації в Інтернет-магазині Клієнт надає наступну інформацію:

контактний телефон;
адреса доставки Товару;
прізвище та ім'я Клієнта;
адреса електронної пошти.

6.2. Продавець використовує інформацію, надану Клієнтом, в наступних випадках:

для виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;
для аналізу роботи Інтернет-магазину;
для направлення Клієнту повідомлень рекламно-інформаційного характеру.


6.3. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Клієнта інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом, і тільки в обсязі, необхідному для виконання ними своїх зобов'язань.

6.4. Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами законодавства України.

6.5. Продавець має право використовувати технологію "cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

6.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Інтернет-магазину. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

7. Інші умови

7.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Клієнта він повинен звернутися до Продавця, використовуючи контактну інформацію, розміщену в Інтернет-магазині. Всі суперечки, що  виникають, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

7.2. Визнання судом недійсності будь-якого положення цих Умов не тягне за собою недійсність інших положень.

7.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться в Інтернет-магазині є власністю інтернет-магазину «alster.ua»

7.4. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опубліковано на Сайті.