ПРАЦЮЄМО БІЛЬШЕ 8 РОКІВ НА РИНКУ

Умови згоди

Умовні позначення

Інтернет-магазин – сайт, що  має адресу в мережі Інтернет.

Товар - продукція, що представлена ​​до продажу вінтернет-магазині.

Клієнт – це фізична або юридична особа, яка розмістилаЗамовлення.

Замовлення - оформлений належним чином запитКлієнта на купівлю Товару.

Транспортна компанія - третя особа, що надаєпослуги з доставки Товарів Клієнтам.

1. Загальні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем таІнтернет-магазином «alster.ua» в особі ФОП "Мартиненко ВалерійАнатолійович", ІПН 3157608058 в момент оформлення замовлення.

1.2. При оформленні замовлення Покупецьпогоджується з умовами, визначеними цією Угодою. Акцептом даного договору покупцем єрозміщення замовлення через сайт Інтернет-магазину «alster.com.ua» або зателефоном, що вказаний на даному сайті.

1.3 Здійснити покупку в Інтернет-магазині можебудь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити товар.

1.4. Продавець залишає за собою право вноситизміни до цих Умов, в зв'язку з чим, Клієнт зобов'язується регулярновідслідковувати зміни в Умовах.

2. Оформлення Замовлення

2.1. Для оформлення Замовлення необхідно вказатифактичні контактні координати Клієнта в Інтернет-магазині.

2.2. Продавець не несе відповідальності задостовірність інформації, що надається Клієнтом при оформленні замовлення.

2.3. Замовлення Клієнта може буте оформлене вІнтернет-магазині.

2.4. Після оформлення Замовлення Клієнту надаєтьсяінформація про очікувану дату передачі Товару Клієнту. Зазначена дата залежить віднаявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного навиробництво Товару.

2.5. Якщо Клієнтом оформлено Замовлення на Товар укількості, що перевищує наявне на складі у Продавця, Продавець інформує Клієнташляхом направлення повідомлення по електронній пошті або по телефону,зазначеними Клієнтом при реєстрації, про те коли буде кількість Товару, щобракує. Клієнт має право погодитися прийняти Товар в кількості, що є внаявності у Продавця, або анулювати дану позицію Товару із Замовлення. У разінеотримання відповіді Клієнта протягом 3 днів після повідомлення, Продавецьзалишає за собою право анулювати даний Товар із Замовлення.

2.6. Товар представлений в каталозі черезфото-зразки і текстовий опис, що є власністю Інтернет-магазину «alster.ua».

2.7. Представлені фото-зразки містять один ібільше видів товару певного найменування і текстову інформацію: опис,характеристики, розміри, ціна за одиницю продукції, мають відомості про основніспоживчі властивості товару

3. Доставка

3.1. Доставка здійснюється транспортнимикомпаніями за рахунок Замовника.

3.2. Доставка Замовлення до транспортної компаніїбезкоштовно.

3.3. Кінцеві терміни отримання замовлення залежатьвід адреси та регіону доставки та роботи конкретної служби доставки.

3.4. Відправка замовленого товару по Україніздійснюється протягом 1-3-х робочих днів, при наявності товару на складі, з дняпідтвердження замовлення Покупцем. Суботньо - недільні дні і офіційно визнанісвята не входять в число робочих днів.

4. Оплата Товару

4.1. Ціна Товару вказується в Інтернет-магазині заодиницю.

4.2. Ціна Товару в Інтернет-магазині може бутизмінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовленийКлієнтом Товар зміні не підлягає.

4.3. Продавець має право надавати Клієнту знижкина Товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок іумови нарахування, що вказані в Інтернет-магазині, можуть бути зміненіПродавцем в односторонньому порядку.

4.4. Оплата замовлення за безготівковимрозрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахуваннякоштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину «alster.ua» протягом двохробочих днів з дня підтвердження замовлення.

4.5. При не надходження коштів Інтернет-магазин«alster.ua» залишає за собою право анулювати замовлення.

4.6. Можлива відправка товару післяплатою ТК, якіпідтримують цю послугу.

4.7. Ціни на товари нашого інтернет-магазинувказані в гривні.

5. Повернення Товару

5.1. Якщо повернення або обмін товару має місце,то проводиться за рахунок Покупця. Всі витрати на пересилку оплачує Клієнт.

5.2. Товар знижений у ціні або куплений зі знижкоюобміну та поверненню не підлягає.

6. Конфіденційність і захист персональноїінформації

6.1. При реєстрації в Інтернет-магазині Клієнтнадає наступну інформацію:

контактний телефон;
адреса доставки Товару;
прізвище та ім'я Клієнта;
адреса електронної пошти.

6.2. Продавець використовує інформацію, надану Клієнтом,в наступних випадках:

для виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;
для аналізу роботи Інтернет-магазину;
для направлення Клієнту повідомленьрекламно-інформаційного характеру.


6.3. Продавецьзобов'язується не розголошувати отриману від Клієнта інформацію. Не вважаєтьсяпорушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють напідставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом, ітільки в обсязі, необхідному для виконання ними своїх зобов'язань.

6.4. Не вважається порушенням зобов'язаньрозголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогамизаконодавства України.

6.5. Продавець має право використовуватитехнологію "cookies". "Cookies" не містять конфіденційнуінформацію і не передаються третім особам.

6.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресувідвідувача Інтернет-магазину. Дана інформація не використовується длявстановлення особистості відвідувача.

7. Інші умови

7.1. У разі виникнення питань і претензій з бокуКлієнта він повинен звернутися до Продавця, використовуючи контактнуінформацію, розміщену в Інтернет-магазині. Всі суперечки, що  виникають, сторони будуть намагатися вирішитишляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана нарозгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

7.2. Визнання судом недійсності будь-якогоположення цих Умов не тягне за собою недійсність інших положень.

7.3. Вся текстова інформація та графічнізображення, що знаходяться в Інтернет-магазині є власністю інтернет-магазину«alster.ua»

7.4. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді,як вона опубліковано на Сайті.